Våre ansatte

Haslestad Regnskap AS har en enorm kompetanse i våre kunnskapsrike og erfarne ansatte. Våre regnskapsteam er sammensatt av autoriserte regnskapsførere, regnskapsførere, regnskapsmedarbeidere samt lønnsmedarbeidere. Løpende faglig oppdatering og effektiv bruk av teknologi danner grunnlag for en effektiv hverdag for både ansatte og kunder.

Nina Klemp Skjærmoen

Daglig leder/Autorisert Regnskapsfører/Oppdrags
ansvarlig/Partner


Telefon: 23 25 20 72

E-post: nina@jsh.no

Ingar Skjærmoen

Fagsjef Skatt / Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig / Partner / Daglig leder
JSH Aporegnskap AS

Telefon: 23 25 20 70

E-post: ingar@jsh.no

Trond Erik Mortensen

Fagsjef Regnskap / Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 20 68

E-post: trond@jsh.no

Roger Wittingsrud

Fagsjef Lønn


Telefon: 23 25 20 56

E-post: roger@jsh.no

Anne Brit Reinertsen

Senior Lønnsmedarbeider


Telefon: 23 25 20 87

E-post: annebrit@jsh.no

Kjell Olaussen

Senior Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 10

E-post: kjell@jsh.no

Ann-Kristin Johnsrud

Regnskapsfører


Telefon: 23 25 21 06

E-post: annkristin@jsh.no

Erika Evensen

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 24

E-post: erika@jsh.no

Atle Gjerde

Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 20 63

E-post: atle@jsh.no

Gro Worum

Senior lønnsmedarbeider


Telefon: 23 25 20 86

E-post: gro@jsh.no

Ragnhild Fossbakken

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 07

E-post: ragnhild@jsh.no

Hanne Bjelke Broadberry

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 20 80

E-post: hanne@jsh.no

Jan Ingar Løvaas

Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 21 26

E-post: jan@jsh.no

Erlend Langslet

Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 21 04

E-post: erlend@jsh.no

Mette Skonnord

Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 21 2

E-post: mette@jsh.no

Azeb Abebe

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 23

E-post: azeb@jsh.no

Roar Torsethaugen

Regnskapsfører


Telefon: 23 25 21 18

E-post: roar@jsh.no

Manjit Singh Pannu

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 01

E-post: manjit@jsh.no

Jørgen Klakegg Dahl

Regnskapsfører


Telefon: 23 25 20 53

E-post: jorgen@jsh.no

Torill Dellerud

Senior Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 11

E-post: torill@jsh.no

Michael Ruoff

Regnskapsfører


Telefon: 23 25 21 20

E-post: michael@jsh.no

Unni Hovind

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 22

E-post: unni@jsh.no

Michel Badawi

Senior Lønnsmedarbeider


Telefon: 23 25 20 90

Eller: 23 25 20 17

E-post: michel@jsh.no

Oksana Korsvoll

Regnskapsmedarbeider


Telefon: 23 25 21 08

E-post: oksana@jsh.no

Peter Martin

Lønnsmedarbeider


Telefon: 23 25 20 93

E-post: peter@jsh.no

Finn Jensen

Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 21 13

E-post: finn@jsh.no

Marion Arnesen

Regnskapsfører


Telefon: 23 25 21 09

E-post: marion@jsh.no

Stig Johansen

IT-ansvarlig


Telefon: 23 25 20 74

E-post: stig@jsh.no

Stein-Arvid Aamo

Autorisert Regnskapsfører/ Oppdragsansvarlig


Telefon: 23 25 21 28

E-post: stein-arvid@jsh.no